kizilay_banner_728X090

AYAŞ BELEDİYESİNİN KARLA MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR.

AYAŞ BELEDİYESİNİN KARLA MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR.
AYAŞ BELEDİYESİ; etkili olan kar yağışının ardından karla mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.09.01.2015 17:50
Yağışın durmasının ardından ekipler, buzlanmaya karşı, tuzlama çalışması ve yolların kapanmaması için mahalle sokak, köylerde gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Hiç bir vatandaşımızın kar yağışı nedeniyle mağdur olmasını istemediklerini vurgulayan Belediye Başkanımız Bülent Taşan: "Tüm ekiplerimiz ile birlikte başlatılan seferberlik sonucu İlçemizin tüm mahallelerin, ara sokakların ve köylerin yollarını ulaşımın aksamaması için açık tutuyoruz. Kar yağışıyla başlayan karla mücadele ekiplerimiz Ayaş halkının olumsuz koşullardan etkilenmemesi için büyük gayret gösteriyor..

TÜM MAHALLERİMİZİN YOLLARINI AÇTIK.

Karla mücadele ekiplerinin yağışın durumuna göre 24 saat esası ile çalışmalarını devam ettireceğini belirten Başkanımız Taşan “Yol açma ve tuzlama çalışmalarına devam ediyoruz. Personelimizin özveri çalışmalarıyla tüm mahallerimizin yollarını açtık. Kaldırımlarda, yol kenarlarında ve ara sokaklarda biriken kar yığınlarını kaldırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Herhangi bir mağduriyetin oluşmaması adına personelimiz var gücüyle çalışıyor. Karın getirdiği güzelliklerin ve bereketin yanında sorunların yaşanmaması için tüm mahallerimiz de aralıksız çalışmaya devam edeceğiz. Bu zorlu süreçte dualarıyla en büyük destekçilerimiz olan halkımıza ve kar, soğuk, gece, gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Etiketler: AYAŞ BELEDİYESİNİN KARLA MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR.

Diğer AYAŞ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir