kizilay_banner_728X090

Şehit Üstğmen Çiftçi'nin baba ocağı Ayaş'a ateş düştü

Şehit Üstğmen Çiftçi'nin baba ocağı Ayaş'a ateş düştü
Şırnak'ın İdil İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen Üsteğmen Mehmet Çiftçi'nin baba ocağı Ankara'nın Ayaş ilçesine ateş düştü.04.03.2016 20:51
ŞIRNAK'ın İdil ilçesinde devam eden operaslonlar esnasında bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olan Üsteğmen Mehmet Çiftçi'nin baba ocağı Ankara'nın Ayaş ilçesine ateş düştü.

Şehit Üsteğmen 27 yaşındaki Mehmet Çiftçi'nin Ankara'nın Ayaş ilçesinde Şeyhmuhittin Mahallesi Karaçukur mevkiinde oturan ailesine acı haber, askeri yetkililer tarafından verildi. Bir kız kardeşi olan şehit Üsteğmen'in babası İsmail ve annesi Gülşen Çiftçi'nin besicilikle geçimlerini sağladığı öğrenildi. Şehidin babası İsmail Çiftçi'nin çobanlık yaptığı belirtildi. Acı haberi yetkililerden öğrenen şehidin baba evine Türk bayrağı asıldı. Beypazarı'nın Karaören mahallesi doğumlu olan şehit Üsteğmen Mehmet Çiftçi için yarın Beypazarı'nda cenaze töreni düzenleneceği, Fatih camiinde İkindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Beypazarı Şehitliğine defnedileceği öğrenildi.


Etiketler: Şehit Üstğmen Çiftçi'nin baba ocağı Ayaş'a ateş düştü

Diğer AYAŞ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir