kizilay_banner_728X090

YENİ YILDIZ GAZETEMİZİN SİTESİ KAPATILMIŞ

YENİ YILDIZ GAZETEMİZİN SİTESİ KAPATILMIŞ
GAZETEMİZİN SİTESİ GÖLBAŞI SULH CEZA HAKİMLİĞİ VE TİB KARARIYLA KAPATILMIŞ. NİĞDE MERKEZLİ OHAL YASASI KAPSAMINDA KAPATILAN TÜRKİYEDE YENİ YILDIZ GAZETESİ İLE İSİM BENZERLİĞİNDEN KAPANDIĞI KONUSUNDA ENDİŞELERİMİZ VAR. YANLIŞLIK VARSA DÜZELTİLMESİNİ BEKLİYORUZ.12.08.2016 00:00
YENİ YILDIZ GAZETEMİZİN SİTESİ GÖLBAŞI SULH CEZA HAKİMLİĞİ VE TİB KARARIYLA KAPATILMIŞ.

Niğde merkezli OHAL yasasıyla kapatılan ''Türkiye'de yeni yıldız gazetesi'' ile gazetemizin ve internet sitemizin karıştırıldığı kanaatindeyiz. www.yeniyildizgazetesi.com sitemize şu an ulaşılamamaktadır. Karar doğrultusunda Türk Telekomun siteye girişi engellediği bilgisine ulaştık.

Resmi gazetenin kararıyla kapanan Niğde deki gazetenin internet adresi yeniyildiz.net dir. FETÖ/PDY BAĞLANTILI OLDUĞU İÇİN RESMİ GAZETE KARARIYLA NİĞDE YENİ YILDIZ GAZETESİ VE SİTESİ KAPATILMIŞTIR. Bizim sitemizin kapatılması bu siteyle bir isim benzerliği olduğu için kapatıldığı kanaatindeyiz. Bir yanlışlık olduğu kanaatindeyiz. 13 gündür sitemize bağlı idare@yeniyildizgazetesi.com adresinden gelen maillerimizi de alamıyoruz. Bize haber amaçlı mail gönderen, Memur-sen yetkilileri, Ak Parti teşkilatları ve diğer tüm haber için maillerini kayıt eden yerel yönetim sorumluları, arkadaşlarımız lütfen bir süreliğine mail adresini değiştirin. info@beypazarihaberajansi.com adresine haberlerinizi gönderebilirsiniz. Diğer mailler engelli olduğu için şu an tarafımıza gelmiyor. idare@yeniyildizgazetesi.com mail adresinden gelen haberler www.beypazarihaberajansi.com sitemizde yayınlanmaktaydı. Şu an haber akışımızda engellenmiş durumda.

13 gündür Yeni yıldız Gazetemizin internet sitesi kapalı. İnternet Servis Sağlayıcı ile 13 gündür neredeyse kavga edecek hale geldik. Ancak bu gün Servis sağlayıcı firma bize sitemiz için Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi ve TİB kararı ile koruma tedbiri uygulandığı hakkında bilgi verildi. Nedeni açıklanmadı. Türk Telekomu aradık bilgi edinemedik. TİB'i aradık bilgi edinemedik. Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesine ulaşmaya çalıştık ulaşamadık.

27 Temmuz 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan kapatılmasına karar verilen Gazete ve sitelerden dolayı sitemizin yanlışlıkla kapandığı konusunda şüphelerimiz var. Niğde merkezli yayın yapan, bizim gazetemizle isim benzerliği olan, 'Türkiyede Yeni Yıldız' isimli bir gazete OHAL kapsamındaki karar gereğince kapatıldı. Resmi Gazetede yayınlandı. Ancak bu listede bizim gazetemizin ve internet sitemizin adı yer almıyor. Kapanan bu site ile bizim sitemizin adı benzerlikten dolayı bir yanlışlık yapıldığı kanaatindeyiz. Bir yanlışlık var kesin. İsim benzerliğinden dolayı sitemizin yanlışlıkla kapandığı konusunda tahmin yürütüyoruz. Başka bir konu olamaz. Çünkü sitemizde yasal olmayan bir yazı ve paylaşımımız yer almamaktadır. Üstelik 6-7 yıldır sitemiz güncellenmemektedir. 6-7 yıldır bir tek yazı ve resim dahi sitemize yüklenmemiştir. Ancak ziyaretçi defterine bizim görmediğimiz bir paylaşım yapıldı ise bilmiyoruz. Çünkü uzun zamandır sitemizi kontrol etmiyoruz. 

Eğer öyle değilse yani bir yanlışlık yapılmadı ise bir şikayet nedeniyle sitemiz kapandı ise Paralel Yapıcılar tarafından tarafımıza yine kumpas kurulmaya çalışılmaktadır. Bu kadar tesadüf olamaz. Ne zaman paralel yapıcılarla ilgili bir haber yayınlasak başımız derde giriyor. Yakında neden kapandığı konusunu öğreneceğiz.


Etiketler: YENİ YILDIZ GAZETEMİZİN SİTESİ KAPATILMIŞ

Diğer BASIN MEDYA TV haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir