kizilay_banner_728X090

Atatürk İlkokulunda 23 Nisan coşku içinde kutlandı

Atatürk İlkokulunda 23 Nisan coşku içinde kutlandı
Atatürk, Faruk Kefeli, Kemal Milaslı, Beypazarı ilkokulu ve Akşemsettin ortaokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen şenlikler renkli görüntüler oluşturdu 22.04.2016 18:41
Atatürk İlkokulu bahçesinde düzenlene kutlamaya, İlçe Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU, eşi Ülker SEYİTOĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Meltem MEMİŞ ve bazı daire amirleri de katıldı.

İlçe Kaymakamı Suat Seyitoğlu, yaptığı konuşmasında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın en güzel şekilde kutlanmasını diledi.

Öğrencilerin yaptıkları çalışmalar ve gösterilerinin birlik ve beraberliğe katkı vereceğini belirten İlçe Kaymakamı Seyitoğlu, "23 Nisan çalışmalarında, ilçemizde ve okullarda güzel bir şekilde kutlanması hususunda, okul idarelerinin, öğretmen ve öğrencilerinin gösterdiği çaba takdire şayandır" dedi.

Konuşma sonrası öğrenciler tarafından şiirler okundu daha sonra minik anaokulu öğrencileri tarafından sergilenen gösteri beğeni ile izlendi.Minik öğrencilerin gösterisinin ardından Rontlar, Türküler, Koro ve Folklör gösterileri sonrası program sona erdi. 


Etiketler: Atatürk İlkokulunda 23 Nisan coşku içinde kutlandı

Diğer BEYPAZARI haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir