kizilay_banner_728X090

Bankaya girmeden önce çamurlu ayakkabılarını çıkardı

Bankaya girmeden önce çamurlu ayakkabılarını çıkardı
Beypazarı’nda yaşlı bir kadın, banka şubesine girerken çamurlu ayakkabılarını dışarıda çıkardı. Bu anı, bankada sıra bekleyen bir vatandaş cep telefonu ile görüntüledi. Yaşlı kadın, işlemlerini bitirdikten sonra dışarıda bıraktığı ayakkabılarını giyerek bankadan ayrıldı.09.11.2017 00:00
Ankara’nın Beypazarı İlçesi'nde banka şubesine girerken çamurlu ayakkabılarını çıkarıp dışarıda bırakan ve bu görüntüsü sosyal medyada paylaşım rekoru kıran 64 yaşındaki Ruhiye Güngör, "Ayakkabıyı çamur olduğu için çıkardım. Çamurlu ayakkabıyla bankaya girilmez diye çıkardım. Çoraplarımla girdim. Kimse de bana bir şey söylemedi" dedi.


Beypazarı’ndaki evinde yalnız yaşayan ve tarlada çalışarak geçimini sağlayan 2 çocuk annesi Ruhiye Güngör geçen pazartesi günü akşam saatlerinde ölen eşinden kalan maaşını çekmek için banka şubesine geldi. Tarladan doğrudan bankaya geldiği için ayakkabıları çamurlu olan Güngör, bankadaki zemini kirletmemek için ayakkabılarını dışarıda bırakarak içeri çoraplarıyla girdi. Güngör’ün bu hareketi bankadaki müşteriler tarafından cep telefonu ile görüntülenerek sosyal medyada paylaşıldı.''ÇAMURLU AYAKKABIYLA BANKAYA GİRİLMEZ DİYE''

rnSosyal medyada bu hareketiyle büyük beğeni toplayan ve bugün de tarlada çalışmaya devam eden Güngör, 7 yıl önce ölen eşinin Bağ-Kur ayılığı maaşını çekmek için bankaya gittiğini ve buradan aldığını maaşıyla ev alan oğlunun kredi borcuna yardım ettiğin söyledi.

Tarladan döner dönmez bankaya gittiğini ve bu nedenle de ayakkabılarının çamurlu olduğunu belirten Güngör, şöyle konuştu:"Kimse bana bir şey söylemedi. Kimse de ayakkabıyı çıkardığımı görmedi. Saat geliyor diye hemen içeri girdim. Orada birileri kameraya çekmiş. Benim evim, aylığım var. Ayakkabıyı çamur olduğu için çıkardım. 'Çamurlu ayakkabıyla bankaya girilmez' diye çıkardım. Çoraplarımla girdim."


Etiketler: Bankaya girmeden önce çamurlu ayakkabılarını çıkardı

Diğer BEYPAZARI haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir