kizilay_banner_728X090

Beypazarı Kaymakamı Resmi Kurum Müdürleri ve Muhtarlar ile bir araya geldi.

Beypazarı  Kaymakamı Resmi Kurum Müdürleri ve Muhtarlar ile bir araya geldi.
5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 40. maddesi gereğince Beypazarı Kaymakamlığı 2016 yılı 1.nci İlçe Daire Müdürleri ve Mahalle Muhtarları toplantısı Halk Eğitim Merkezinde yapıldı.30.04.2016 22:19
Beypazarı Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU toplantıda yaptığı konuşmasında; kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, kurumlar arası koordinasyonun sağlanması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin arttırılması, hizmet sunumunda varsa aksayan yönlerin tespiti ve giderilmesi, emniyet ve asayiş hizmetlerinin etkin şekilde devamlılığının sağlanması konularında dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususları ifade etti.

Kaymakam Suat SEYİTOĞLU daha sonra ilçede görev yapan Muhtarlara; ‘’mahallerde yaşayan Suriyeli vatandaşların tespitini yapıp Kaymakamlığa bildirilmesi gerekmektedir. Suriyeli çocuklardan başlayıp daha sonra aileleri için Halk eğitim Merkezinde kurs düzenleyeceğiz. Sorunları birlikte paylaşıp, dertlerinizi çözmek için birlikte mücadele edeceğiz. Mahalle gezilerim sürecek. Sorunları yerinde tespit edip, her zaman olduğu gibi çözüm üreteceğiz’’ dedi.

Toplantı daha sonra istek öneri ve görüşlerin alınmasının ardından sona erdi.


Etiketler: Beypazarı Kaymakamı Resmi Kurum Müdürleri ve Muhtarlar ile bir araya geldi.

Diğer BEYPAZARI haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir