kizilay_banner_728X090

Doğalgaz Bu Kış Beypazarı'nda

Doğalgaz Bu Kış Beypazarı'nda
Beypazarı'na doğalgaz projesinde önemli ilçeye gelmesine 38 km kaldı.26.10.2016 17:15
Polatlı Sarıoba doğalgaz boru hattından Beypazarı’na getirilen doğal gaz çalışmalarında Polatlı Sarıobadan Beypazarı ilçesi Gönen Bayırına kadar doğal gaz boru hattı döşendi. İlçeye gelmesine 38 km lik botu hattı kaldı.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ın Beypazarı'na doğalgaz getirme projesinde, yüklenici firma tarafından Beypazarı Kırbaşı yolu üzerine kurulan şantiyeye getirilen Doğalgaz boruları Polatlı Sarıobadan başlayıp Beypazarı’na kadar döşenmesine başlandı. Sarıobadan Beypazarına 52 km lik mesafeden döşenen boru hattında Sarıoba Oymaağaç ve harmancık güzergahı kullanıldı. Gönen Bayırına kadar 14 km boru hattı döşendi. Beypazarı ilçe merkezine gelmesine ise 38 km kaldı. 1 ay içinde bu güzergahında döşeneceğini söyleyen Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Doğalgaz 2016 yılı bitmeden ilçeye gelecek ve doğalgaz dağıtımları başlayacak dedi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ilçemize doğalgazın gelmesi önemli projelerimizden birisi, Geçtiğimiz dönemde fizibilite ve güzergah belirleme çalışmalarının tamamlandığı projede boru döşeme aşamasınında sonuna gelindi. Allah'ın izni ile en kısa sürede hayal denilen bu projeyi tamamlayarak hayata geçireceğiz, ilçemiz için önemli bir kazanım olacak dedi.

Beypazarı için en büyük hizmetlerden biri olan Doğalgaz Projesi hızla devam ediyor.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ın yoğun mesailerle bürokrasiyi hızlandırarak tamamlanması için çalıştığı Doğalgaz Projesinde önemli aşamalar kat ediliyor. Sarıoba-Beypazarı arasında döşenecek borular yüklenici firmanın Kırbaşı yolu üzerine kurduğu şantiyeye getirildi. Kısa zamanda başlayacak boru döşeme işlemleri ile proje hızla tamamlanacak.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ilçemiz için çok önemli olan bu projemizde geldiğimiz nokta sevindirici, bütün bürokratik engelleri aşarak ilçemize bu hizmeti kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz, Allah nasip ederse önümüzdeki kış ilçemizin bazı lokasyonlarına doğalgazı vermiş olacağız. İlçemiz için hayırlı olsun dedi.

Başkan kaplan, “ doğalgaz hatlarının ilçemize ulaşması için sürekli izlemede ve takipteyiz. Doğalgaz taşıyacak hat şu anda Harmancık mevkiine ulaştı. Bir ay içinde 38 kilometrelik hat döşendi. Doğalgaz dağıtım istasyonu da Tozkoparan benzinliğinin bulunduğu yerde yapılacak. Kısmet olursa bu yıl içinde Beypazarı’na kademeli olarak doğalgaz akışına başlayacağız. Enerji Ekonominin bel kemiğidir. Evlerin yanısıra bir çok işletme de b doğalgazın nimetlerinden yararlanacaktır“ dedi.


Etiketler: Doğalgaz Bu Kış Beypazarı'nda

Diğer BEYPAZARI haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir