kizilay_banner_728X090

Otobüs firmalarından ayrılma oldu.

Otobüs firmalarından ayrılma oldu.
Beypazarı'nda 4 firmanın oluşumu ile başlayan Özel Halk Otobüslerinden Şirin Beypazarı araçlarını çekerek kendi başına çalışma kararı aldı, Özel halk otobüslerinden açıklama geldi.23.12.2012 17:09
Sahipliğini Muammer Daşdelen'in yaptığı Şirin Beypazarı otobüs işletmesinin BEYTAŞ, Lider Beypazarı, Lüks Beypazarı Özel Halk Otobüsleri oluşumundan ayrıldığı öğrenildi.
Şirin Beypazarı ” Aşti firması olarak hizmete devam edeceğini fiyatları geri çekerek, abonenin 6 TL, yolcu biletinin 7 TL olacağını açıklarken, Beypazarı Özel Halk Otobüsü adı altında çalışan Beytaş, Lider Beypazarı, Mevaların Konağı Turizm ise ortak basın açıklaması yaptılar.
 
Beypazarı Özel Halk Otobüsleri duyurusu

Halk Otobüsleri firmaları olarak 2 yıldır hizmet etmeye çalıştık. Çeşitli aksaklıklar olmasına rağmen araç parkurunu büyüttük ve yeniledik. Oluşumun içinde bulunan Şirin turizm firması ile hizmet kalitesini yükseltmek ve Beypazarı halkına daha iyi bir hizmet vermek amacı ile yollarımızı ayırdık. Oluşumun içinde olan firmalardan hiçbiri kendisine gelir elde etmek için hiçbir aracını satmamıştır. Haksız kazanç elde etmemiştir. Özel Halk Otobüsü firmaları olarak hizmet etmeyi gaye edindiğimizden dolayı sizlere en iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.
Halkımızın takdirine sunarız. Saygılarımımızla.
 
Özel Halk Otobüsü Yönetimi

Etiketler: Otobüs firmalarından ayrılma oldu.

Diğer BEYPAZARI haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir