kizilay_banner_728X090

Kaymakam Suat SEYİTOĞLU İmam Hatip Ortaokulunu Ziyareti etti.

Kaymakam Suat SEYİTOĞLU İmam Hatip Ortaokulunu Ziyareti etti.
Beypazarı Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU, Beypazarı İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerini Ziyaret etti.07.04.2016 22:19
Beypazarı Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK ile birlikte, İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okul müdürü Ahmet TOK ‘dan okul hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Suat SEYİTOĞLU,  çocukların en güzel şartlarda eğitimlerini devam ettirmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını, bu nedenle okullarda eksiklikleri yerinde görerek tespit ettiklerini belirtti.

Sınıf ziyaretlerinde bulunup öğrencilere daha çok çalışmaları ve başarılı olabilmeleri için önerilerde bulundu. 8. Sınıfların ortak Teog sınavlarındaki performanslarını değerlendirdi. Kendisinin hayat hikayesini anlatarak nasıl başarılı olup nasıl Kaymakam olduğundan öğrencilere bahsetti.

İmam- Hatip Ortaokulu'nda okuyan öğrencilerin son derece kaliteli bir eğitim ortamında eğitim gördüklerini dile getiren Kaymakam Seyitoğlu, "İşin bundan sonraki kısmı ise işin ustaları olan öğretmenlerimize kalıyor. Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz de performanslarını ortaya koyarak ilçemizin eğitim seviyesini yükseltmek ve mevcut durumu daha ileriye götürmek için daha fazla emek ve çaba sarf ederek başarı oranını artacağına inanıyorum" dedi.

İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet TOK ise, "Sayın Kaymakamımızın bizleri ziyaret etmesi ve öğrencilerle sohbet etmesi bizi ve öğrencileri mutlu etti. Okulumuzda öğrencilere yönelik hizmet kalitesi her geçen gün artmaktadır" diye konuştu. 


Etiketler: Kaymakam Suat SEYİTOĞLU İmam Hatip Ortaokulunu Ziyareti etti.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir