kizilay_banner_728X090

Güdül belediyesi logo değiştirdi.

Güdül belediyesi logo değiştirdi.
Güdül Belediye Başkanlığı yıllardır kullanılan logosunu değiştirerek Güdülü simgeleyen yeni bir logoyu kullanmaya başladı. 18.09.2014 21:03

Güdül Belediyesinin yeni kullandığı logo hem Güdül evlerini, hem güdül tarımını, hem de termal su kaynaklarını simgeliyor.

Güdül Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Yalçın, ‘’Güdül Belediye Başkanımız Havva Yıldırımla birlikte Güdül’de değişimi başlatmak için 30 mart seçimleri sonrası öncelikle Belediyemizin kullandığı logonun değişmesi gerektiğini düşünerek daha çağdaş ve Güdülü simgeleyen çizgilerin olması noktasında ortak fikre vardık. Yaptığımız çalışmalarla ortaya yeni logomuz çıktı. Güdül’deki değişime belediyemizin logosunu değiştirmekle başladık. Arkasından Belediye yönetiminde değişime gittik. Belediyede değişimle birlikte Güdül’de değişimin adımlarını atmaya başladık. Güdül artık eski Güdül olmayacak. Yeni bir Güdül doğuyor. Güdül’ün var olan potansiyelini gün yüzüne çıkartıyoruz. Güdül’ün içinde sakladığı zenginlikleri bu güne kadar değerlendirilememiş. Biz Güdül’ün tüm zenginliklerini açığa çıkartarak yeni bir Güdül yapmak için kollarımızı sıvadık. Çalışmalarımız sonrasında hem Güdül insanı, hem de Güdül ve çevresi bu çalışmaların sonucunda çok güzel yerlere gelecek’’ dedi.


Etiketler: Güdül belediyesi logo değiştirdi.

Diğer GÜDÜL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir