kizilay_banner_728X090

Yüksek su faturalarına çözüm arayışları başladı.

Yüksek su faturalarına çözüm arayışları başladı.
ASKİ'den gelen yüksek su faturalarına çözüm arayışları başladı. Ayaş Belediye Başkanı bizzat kendisi Büyükşehire giderken, Eski Beypazarı Belediye Başkanı İbrahim Demir Büyükşehir Belediye Meclisinde görüşmek için çalışma yapıyor.26.09.2014 21:24

Bu hafta içinde haberini yaptığımız ''ASKİ su faturaları isyan ettirmeye başladı'' ''Büyükşehir tarifesi faturaları kabarttı'' haberimizden sonra Su faturalarının yüksek gelmesi sadece Beypazarı sorunu olmadığı, Bütünşehir yasası kapsamında Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlanan tüm ilçelerde de aynı sorunların yaşandığı öğrenildi.

Yüksek su faturaları konusunda çözüm arayışları da başladı.

Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan'ın Ayaş ilçesindeki yüksek su faturası sorunlarını çözmek için Büyükşehir Belediyesine bizzat gittiği ve konuyu görüştüğü öğrenildi.

Eski Beypazarı Belediye Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İbrahim Demir ve Eski Güdül Çağa Belde Belediye Başkanı Güdül ak Parti İlçe Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Yalçın'da Beypazarı ve Güdül'de yaşanan yüksek su faturaları ile ilgili çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar ve sonuçlarının Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde konuşulacağı öğrenildi.

WC işletmecileri tepkisi Beypazarı'nda evlere de yansıdı. Ev faturalarının da yüksek geldiği konusunda yüzlerce şikayet gelmeye başladı.

Kurumsal olarak Beypazarı Belediyesinden ilçede yaşanan yüksek su faturaları ile ilgili bir girişimin yapılıp yapılmadığı bilinmiyor. Vatandaşlar tarafından Beypazarı Belediye Başkanının ''su bizden çıktı sorununuzu ASKİ'yle çözeceksiniz'' dediği ifade ediliyor.


Etiketler: Yüksek su faturalarına çözüm arayışları başladı.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir