kizilay_banner_728X090

KEÇİÖREN’İN ASFALT VE KALDIRIMLARINA BAKIM YAPILIYOR

KEÇİÖREN’İN ASFALT VE KALDIRIMLARINA BAKIM YAPILIYOR
Keçiören Belediyesi, kış şartlarının ilçedeki asfalt ve kaldırımlara verdiği zararı onarmak üzere harekete geçti.30.03.2015 23:21
Belediye ekipleri Esertepe Mahallesi 237’inci Sokak’ta asfalt yama çalışması, Ayvalı Mahallesi 193’üncü Sokak ve Aşağı Eğlence Mahallesi Mestan Sokak’ta ise kaldırım tamiratı yaptı. Hasar gören tretuvar ve bordür taşlarının yerine yenileri döşendi.

Türkiye’nin en büyük ilçesi Keçiören’in 3 bini aşkın cadde ve sokağıyla çok büyük bir metropol olduğuna dikkat çeken Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Keçiören’in genelinde kış şartlarından dolayı bazı asfalt ve kaldırımlarda ciddi yıpranmalar meydana gelmişti. Tespit ettiğimiz hasarları gidermek için çalışma başlattık. Havaların biraz daha ısınmasıyla birlikte yeni asfalt serim ve tretuvar çalışmalarına da kaldığımız yerden devam edeceğiz. 2009-2014 yılları arasında belediye olarak Keçiören’e 1 milyon 636 bin 56 ton asfalt serim çalışması yaptık, 778 bin metrekare tretuvar döşedik” dedi. Keçiören’in hızlı büyüyen bir ilçe olduğunu vurgulayan Başkan Ak, “Bir kentin, bir bölgenin gelişme sürecinde altyapı çalışmalarının önemi büyüktür. Altyapının yetersiz kaldığı bir kentte sağlıklı bir kentleşmeden de söz etmek mümkün değildir. Bu gelişme ve büyümeyi de dikkate alarak Keçiören Belediyesi olarak altyapı hizmetlerine öncelik veriyoruz. Amacımız Keçiören'de altyapı problemlerini en aza indirmektir" diye konuştu.
Etiketler: KEÇİÖREN’İN ASFALT VE KALDIRIMLARINA BAKIM YAPILIYOR

Diğer KEÇİÖREN haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir