kizilay_banner_728X090

Beypazarı CHP'den tiyatro

Beypazarı CHP'den tiyatro
Samsun Sanat Tiyatrosu Cumhuriyet Halk Partisi Beypazarı İlçe Başkanlığı'nın Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında "Böyle Gelmiş Böyle Gitmez" adlı oyunuyla 20 Mart 2016 Pazar günü Saat:16.00 da Mustafa Cankara Kültür Merkezinde sahne alacak.17.03.2016 22:25
Samsun Sanat Tiyatrosu'nun Aziz Nesin'in eserinden uyarladığı "Böyle Gelmiş Böyle Gitmez" adlı oyun; 20 Mart'da Mustafa Cankara Kültür Merkezi'nde sizlerle buluşuyor. Ünlü yönetmen başarılı oyuncu Yaşar Gündem'in Genel Sanat Yönetmenliği'ni yaptığı oyun için tüm hazırlıklar tamamlandı. Böyle Gelmiş Böyle Gitmez oyunu için nefesler tutuldu.

Samsun Sanat Tiyatrosu, Aziz Nesin'in eşsiz mizah duygusunun ne kadar öngörülü olduğunu bir kez daha anlattığı bir oyun... Günümüze geçmişten ışık tutan ve değişen hiçbir şey olmadığını ironik anlatımlarla sürdüren, dur bakalım ne olacak deyip başlayan oyunda Havadan Sudan Sadi'nin öyküsüyle "Böyle Gelmiş" derken, damda kendini deli sanan akıllının öyküsüne güleceksiniz.Padişaha baş kaldıran ozanın saraya davet edilmesi ile "Böyle Gitmez" diyeceksiniz.Yedi farklı öykü ile konu bütünlüğünü koruyan oyun, yaklaşık 1 saat 15 dakika sürüyor. Derdi komiklik olmayan; ama bir o kadar da komik bir oyuna tüm tiyatro severler davetlidir.Bilet için 3127625252 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Ayrıca yine Samsun Sanat Tiyatrosu tarafından 20 Mart 2016 Pazar günü Saat:12.00 de Kayıp Kar Tanesi isimli çocuk oyunu çocuklara ücretsiz olarak sahnelenecek.

Yer:Mustafa Cankara Kültür Merkezi Beypazarı

Tarih:20 Mart 2016 Pazar

Saat:12.00 Kayıp Kar Tanesi

Saat:16.00 Böyle Gelmiş Böyle Gitmez


Etiketler: Beypazarı CHP'den tiyatro

Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir