kizilay_banner_728X090

CHP Nallıhan Belediye Başkan adayını düzenlenen bir etkinlikle tanıttı.

CHP Nallıhan Belediye Başkan adayını düzenlenen bir etkinlikle tanıttı.
Chp, Nallıhan Belediye Başkan Adayı Feridun Güngör'ü Bir Toplantıyla Tanıttı31.12.2013 13:30
CHP Nallıhan Belediye Başkan adayı Feridun Güngör, düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Güngör, salona girdiğinde coşkulu bir kalabalık tarafından "Nallıhan'da Güngör, Ankara'da Mansur" sloganları eşliğinde alkışlarla karşılandı. Aday tanıtım toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, CHP Ankara Milletvekili İzzet Çetin, Chp Parti Meclisi üyesi Seyhan Erdoğdu ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık da katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Günaydın, "Eskiden Ak Parti'ye, MHP'ye oy vermiş tüm vatandaşlardan Kuvay-i Milliye ruhunun temsilcisi Cumhuriyetimizin kurucusu CHP'ye oy istiyorum. Burada toplanan coşkulu kalabalık Nallıhan'ı, Beypazarı'nı ve Ankara'yı alacağımızın işaretidir. Size söz veriyorum bu yerel seçimde Ankara'yı alacağız" diye konuştu.

Nallıhan İlçesine verdiği destekten dolayı kendisine sunulan çiçeği CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın'dan alan Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık da, geçmiş dönemde belediyeler arasında dayanışmaya önem verdiklerini ve Sarıyar Beldesi'ne bir meydan ve park kazandırdıklarını belirterek, "Feridun Güngör arkadaşımızın çok iyi bir belediye başkanlığı yapacağına yürekten inanıyorum ve Çankaya Belediyesi olarak Nallıhan'a bir park yapmayı sizlerin önünde taahhüt ediyorum" diye konuştu.


Etiketler: CHP Nallıhan Belediye Başkan adayını düzenlenen bir etkinlikle tanıttı.

Diğer NALLIHAN haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir