kizilay_banner_728X090

Ankara Hastanelerinin müdürlerinden oluşan 31 kişilik heyet Beypazarını gezdi.

Ankara Hastanelerinin müdürlerinden oluşan 31 kişilik heyet Beypazarını gezdi.
Kültür gezi proğramı kapsamında Ankara Hastaneleri müdürlerinden oluşan 31 kişilik heyet Beypazarına gezdi.18.09.2017 17:49
GEAH Ankara ve ilçeleri Hastaneleri Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri Beypazarı’na Dayanışma ve kaynaşma amaçlı bir gezi düzenlediler.

Beypazarı’na yapılan gezinin Ulus Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Deniz Kavuncu’nın önderliğinde, Gülhane EAH Hastanesi (Ehemder) Ebe Hemşireler Derneği Genel Başkanı Kadriye Gülseren, dernek eğitim ve arge sorumlusu genel başkan yardımcısı Muhdedir Caner, Gülhane EAH  Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Birgül Armutçu işbirliğince düzenlendiği belirtildi.

Ebe hemşiereler derneğinin Türkiye genelinde 10 bin hemşire ve ebe üyesi bulunmakta.

Heyet sabah kahvaltısını Beypazarı Halk evinde yaptıktan sonra Beypazarı Kent Tarihi Müzesi, İnözü Vadisi gezisi, Festival alanları gezisi, ile birlikte Beypazarı Devlet Hastanesini ziyaret ederek sağlık alanında bilgi paylaşımında bulundular ve hastaları ziyaret ettiler.

Beypazarlı olduğunu belirten Ulus Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Deniz Kavuncu gelen ekibe teşekkür ederek katılımcılarından dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek Beypazarı ilçe yöneticilerine de teşekkür etti. Katılımcılar ise Beypazarı gezisinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek Beypazarı’nı çok beğendiklerini tekrar ziyaret edeceklerini belirttiler. 


Etiketler: Ankara Hastanelerinin müdürlerinden oluşan 31 kişilik heyet Beypazarını gezdi.

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir