kizilay_banner_728X090

Ramazan Ayı İnsanlık Âleminin Barış ve Huzuruna Vesile Olsun

Ramazan Ayı İnsanlık Âleminin Barış ve Huzuruna Vesile Olsun
Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Yüksel Kılıç Perşembe günü başlayacak olan Ramazan ayı ile ilgili bir mesaj yayımladı.21.06.2015 18:20
Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Yüksel Kılıç mesajında "Rabbimizin destek ve lütfu ile bir Ramazan ayının daha manevi atmosferine girmiş bulunuyoruz. Bu kutlu ayın rahmet, bereket ve mağfiret fırsatları ile bizleri kavuşturan Allah'a şükürler olsun. Temenni ve duamız bu kutlu ayın dünyevi ve uhrevi tüm iyiliklerinden, güzelliklerinden ve fırsatlarından yararlanmaktır." diye konuştu.

Ramazan ayının; erdem, sevgi, hoşgörü, sabır ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini yaşatan aynı zamanda yüce yaratıcımızın ilahi mesajı Kuran nurunun ve sevgili peygamberimizin kurtarıcı olarak gönderildiği bir ay olduğunu dile getiren Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Yüksel Kılıç " Tuttuğumuz oruç ile nefislerimizi terbiye ettiğimiz, her türlü aşırılıktan ve kötü alışkanlıklardan arındığımız bir aydır. Ramazan, rabbimize kulluk bilinci ile irkilerek tam itaat etme ayıdır. Ramazan hayatlarımızda yeni hamlelerin başlangıcı sayılacak fırsatları içerisinde barındıran manevi diriliş ayıdır." ifadelerini kullandı.

Tüm Sağlık-Sen Genel Başkanı Yüksel Kılıç, Bu duygu ve düşüncelerle Tüm Sağlık-Sen ve şahsım adına; aziz milletimizin, soydaş ve dindaşlarımızın tüm kamu çalışanlarının kutlu ramazan ayını tekrar tebrik ediyorum.

Kutlu Ramazan ayının; ülkemizin, İslâm âleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, insanlığın hidayet, barış ve huzuruna, bütün müminlerin tövbelerinin ve dualarının kabul edilerek arınma ve affedilmelerine vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum” dedi.


Etiketler: Ramazan Ayı İnsanlık Âleminin Barış ve Huzuruna Vesile Olsun

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir