kizilay_banner_728X090

CHP Beypazarı’nda muhalif kanat toplandı.

CHP Beypazarı’nda muhalif kanat toplandı.
Beypazarı Mevlana Kebap Salonunda bir araya gelen Beypazarı CHP İlçe yönetimine karşı muhalif kanat olan Halil Öncül ve ekibi yemekli toplantıda bir araya geldiler.26.12.2015 19:49
Toplantıya CHP eski ilçe başkanlarından Sadi Aras ve ekibi, eski CHP ilçe Kadın Kolları Başkanı Aylin Öke ve ekibi de katıldı.

22 Kasım Pazar günü gerçekleşen CHP Beypazarı İlçe 10 ncu olağan kongrede İlçe Başkanlığına aday olduğu halde kongrede Halil Öncül’ün aday olması engellendiği  ve  mevcut ilçe Başkanı Ali Uysal ile seçime gittiği bu yüzden Halil Öncül ve ekibinin partiden istifa edeceği söylentileri yayılmıştı.

Halil Öncül ve ekibi CHP’den istifa söylentilerini boşa çıkararak eski ilçe Başkanı Sadi Aras ve ekibi ile birlikte eski ve yeni üyelerle buluşarak CHP için temiz siyaset yapmanın startını verdiler.

Yemek öncesi bir konuşma yapan ilçe başkanlığına aday olan Halil Öncül ‘’Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek adına düzenlemiş olduğumuz dayanışma gecesinde bir aile olduğumuzu bir kez daha göstermiş bulunmaktayız. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaos ortamının giderek büyüdüğü, ötekileştirmenin, sınıflandırmanın had safhaya ulaştığı şu günlerde milli birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyacımız olduğu kanaatini taşımaktayız. 22 Kasım Pazar günü gerçekleşen CHP Beypazarı 10 uncu olağan kongresinde bizleri görmezden gelen ve sesimizi duymazdan gelen parti genel merkezimize ve siyasilerimize buradan seslenmek istiyoruz. Bizler CHP mizin iktidarı için çaba sarf eden neferleriyiz. Şartlar her ne olursa olsun ümitsizliğe kapılmak yok. Başarı başarılarımızı göğüsleyebilmek için var gücümüzle oluşturduğumuz genç eğitimli kadrolarımızla en kısa süre içerisinde başarıyı yakalayacağız. Cumhuriyet ve ilkeleri ışığında emin adımlarla hedeflerimize ilerleyeceğiz. Karşımıza çıkabilecek engellerden yılmadan, korkmadan ülkemizin esenliği için mücadelemize devam edeceğiz. Aydınlık bir Türkiye için karanlıkları yırtarak, yoksulluğun olmadığı, adaletin tecelli ettiği, hukuksuzluğun, soygunun, talanın yaşanmadığı, huzurun ve sukunetin hakim kılındığı çağdaş ve modern bir Türkiye için öz vatanımızda atalarımızın bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti korumak ve kollamak, yaşatmak ve yüceltmek bizlerin asli görevidir. Bu göreve layık Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları olarak içinde bulunduğumuz durum ve şartlar ne olursa olsun güzel ülkemizin ve Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın’’ dedi.

Öncül; ‘’her ne kadar parti yönetiminde yer alamasakda, yönetimde veya yönetim dışında bu ekip daha da büyüyerek Beypazarı siyasetini şekillendirecektir’’ dedi.

Yemekli toplantı sonrasında dilek ve temenniler dile getirilerek ‘parti yönetimi dışında tutulsakda bu ekibin büyüyerek güçleneceği, birlik ve beraberliğin süreceği ve bu maksatla ara ara toplantıların devam edeceği’ belirtilerek 80 kişilik grup başka bir toplantıda buluşmak üzere söz vererek dağıldılar. 


Etiketler: CHP Beypazarı’nda muhalif kanat toplandı.

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir