kizilay_banner_728X090

ESNAF İSTİKRARI TERCİH ETTİ!

ESNAF İSTİKRARI TERCİH ETTİ!
ESDER Genel Başkanı Mahmut ÇELİKUS 1 Kasım Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi.03.11.2015 17:30
Başkan Çelikus "Öncelikle 1 Kasım Genel Seçimlerinin milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Seçimi büyük bir yükselişle tamamlayan Ak Parti'yi ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu tebrik ediyorum. Seçim sonuçlarıyla birlikte anlık olarak dolar ve euroda düşüşler başladı. Bunu faiz oranlarının da takip edeceğini umuyoruz. ESDER olarak temennimiz bu iyimser tablonun devam etmesi yönündedir.

Bizleri daha çok mutlu eden seçim sonuçlarının ardından Ak parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun Ak Parti değil Türkiye kazanmıştır diyerek yaptığı mütevazi ve tüm milleti kucaklayan açıklamasıdır. Yarın itibariyle tek partili iradeli bir Türkiye ile birlikte piyasaların daha iyimser şekilleneceğini umuyoruz.

Bununla birlikte Esnaf ve sanatkarlar Derneği olarak verilen vaadlerin takipçisi olacağımızı belirtmek istiyorum. Yeni anayasayla birlikte yeni reformlarla milletimizin kanayan yaralarına merhem olacak gelişmelerin beklentisi içinde olacağımızı belirtmek isterim. Genel Seçimlerin tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum.


Etiketler: ESNAF İSTİKRARI TERCİH ETTİ!

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir