kizilay_banner_728X090

Beypazarı Hokey 'de Ankara İkincisi Oldu.

Beypazarı Hokey 'de Ankara İkincisi Oldu.
Okullar arası İl Hokey Şampiyonasında Yıldız Kızlar kategorisinde Beypazarı Akşemseddin Ortaokulu, Genç Kızlar kategorisinde Beypazarı H.C.E. Sosyal Bilimler Lisesi İl ikincisi oldular.20.04.2016 15:06
Beypazarı’nda ilk defa İlçe Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU’nun desteği ile Yıldız Kızlar kategorisinde Akşemseddin Ortakulu ve Genç Kızlar kategorisinde Beypazarı Hatice Cemil Ercan Sosyal Bilimler Lisesi adına kurulan Hokey takımı, 14-18 Nisan’da Ankara Okullar arası İl Hokey Şampiyonasında Beypazarı İlçesi olarak Ankara ikincisi oldu.

Turnuva sonrası takımları çalıştıran Hokey Antrenörü Alper YORULMAZ 'Yıldız kızlar kategorisinde şampiyonluğun çok az bir farkla kaybedildiğini, ancak Ankara İkinciliğinin de güzel bir başarı olduğunu, Beypazarı’nda bu spor dalında büyük bir potansiyelin bulunduğunu belirterek bu başarının gelmesinde büyük katkıları olan İlçe Kaymakamı Sayın Suat SEYİTOĞLU ’na ve Akşemseddin Ortaokulu Müdürü Sayın Adem USLU’ya teşekkür ediyorum' dedi.

İlçe Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU 20 Nisan 2016’da başarılı olan öğrencileri, antrenör Alper YORULMAZ ’ı ve Okul Müdürlerini makamında ağırlayarak ödüllendirdi.

SEYİTOĞLU, öğrencilerin ileriki yaşantılarında mesleki kimliklerinin yanında bir sporcu kimliğinin de olmasının öneminden bahsetti. Farklı branşlarda faaliyet gösterilmesini her zaman destekleyeceklerini ve bu tür çalışmaların gelecek nesil olan çocuklarımıza çok büyük katkılar sağlayacağını ifade ederek öğrencilerimize başarılarının devamını diledi.


Etiketler: Beypazarı Hokey 'de Ankara İkincisi Oldu.

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir