kizilay_banner_728X090

BİRLİK VE BERABERLİK VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

BİRLİK VE BERABERLİK VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediye Başkanlığı ve Beypazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Voleybol Turnuvası başlatıldı.12.04.2016 19:33
Beypazarı'nda kamu kurum ve kuruluşları arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamının tesis edilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Birlik ve Beraberlik Voleybol Turnuvası başladı.

Beypazarı Kaymakamlığı , Belediye Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ilçede kamu kurum ve kuruluşları arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamının tesis edilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Birlik ve Beraberlik Voleybol Turnuvası başladı. Turnuvaya İlçe Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU , Beledİye Başkan Yardımcıları Ali IŞIK ve Uğur BAĞLARLI ve sporseverler katıldı.11 Nisan’da başlayan turnuvada, 15 takım ve 100 civarı sporcu mücadele ediyor. Turnuvanın yaklaşık 1.5 ay süreceği öğrenildi.

Beypazarı Kapalı Spor Salonundaki turnuvanın servis atışını İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU yaptı. İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU , serviş atışının ardından Birlik ve Beraberlik Voleybol Turnuvasına katılan takımlara başarılar diledi.

Turnuvanın ilk maçı Beypazarı Kaymakamlığı – İlçe Jandarma arasında oynandı. Beypazarı Kaymakamlığı ,İlçe Jandarma Komutanlığını 2-1 mağlup ederek turnuvanın ilk galibiyetini aldı.

Hırkatepeliler Derneği , Beypazarı Zabıta Müd. arasında başlayan turnuvanın ikinci maçında Hırkatepeliler Derneği iki setide üst üste kazanarak 2-0 sonuçla ayrıldı . Turnuvanın son maçında Gazipaşa Okulu , Beypazarı Belediyesi’ni 2-0 yenerek maçı kazandı.

Beypazarı Kaymakamlığı, Beypazarı Belediye Başkanlığı ve Beypazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Kapalı Spor Salonunda Birlik ve Beraberlik Voleybol turnuvası düzenlendi. Maçlar 09 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

BİRLİK VE BERABERLİK VOLEYBOL TURNUVASI

Takımlar

A Gurubu                                                                       B. Gurubu

1-HIRKATEPELİLER DERNEĞİ                                 1- TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE

2-VİSKOVİCE                                                              2-AKIN EVSUN

3-ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. YÜKSEKOKULU   3- JANDARMA KOMUTANLIĞI

4-FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ               4- TİCARET ODASI

5-İMAM HATİP ORTAOKULU                                  5- GAZİPAŞA İLKOKULU

6-CUMHURİYET İLKOKULU                                    6-KAYMAKAMLIK

7-YUNUS EMRE TERMİK                                          7-  BELEDİYE

8-BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

Kurallar:

1-Maçlar 2. Grup şeklinde oynanacaktır.

2-Tek Devreli lig şeklinde yapılan maçlar sonunda  her gruptan 4 takım üst tura çıkacaktır.

3-Üst tura çıkan takımlar

1.Tur 2. Tur FİNAL

Grup 1. B. Grup 4. İle A.1-B.4 --------Galibi B.2-A.3 Galibi ile

Grup 1. A. Grup 4. İle B.1-A.4---------Galibi A.2-B.3 Galibi ile

Grup 2. B. Grup 3. İle

Grup 2. A. Grup 3 ile Eleme Maçları oynanacaktır.

4-Maçlar 3 set üzerinden yapılacaktır.

5- File yüksekliği 2. 35 olacaktır.

6- Takım sporcularının sağlık ve oyun kurallarına uyumundan takımlar sorumludur.

7- Müsabakalar akşam yapılacak. Maçlara saatinde gelmeyen takım hükmen yenik sayılacaktır.

8-Maçlar Voleybol oyun kuralları ile yönetilecektir.

9-Turnuvanın kurallarına ve centilmenliğe aykırı hareket eden takım veya sporcular tertip komitesinin alacağı kararlara uymak zorundadır.

11-04-2016 PAZARTESİ

SAAT TAKIMLAR

19.00 JANDARMA-KAYMAKAMLIK

20.OO BELEDİYE ZAPITA AMİRLİĞİ-HIRKA TEPELİLER DERNEĞİ

21.00 BELEDİYE-GAZİPAŞA İLKOKULU

12-04-2016 SALI

SAAT TAKIMLAR

20. 00 ANKARA ÜNİV. M. YÜKSEKOKULU-İMAM HATİP ORTAOKULU

21.00 FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ-CUMHURİYET İLKOKULU

13-04-2016 ÇARŞAMBA

SAAT TAKIMLAR

19.00 KAYMAKAMLIK-BELEDİYE

20.00 ANDARMA KOMUTANLIĞI-GAZİPAŞA İLKOKULU

21.00 YUNUS EMRE TERMİK-VİSKOVİCE

 

14-04-2016 PERŞEMBE

SAAT TAKIMLAR

19.00 ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU-BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

20.00 HIRKATEPELİLER DERNEĞİ-FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ

21.00 CUMHURİYET İLKOKULU-İMAM HATİP ORTAOKULU

 

18-04-2016 PAZARTESİ

SAAT TAKIMLAR

19.00 GAZİPAŞA İLKOKULU-TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE-

20.00 JANDARMA-TİCARET ODASI

21.00 FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ-YUNUS EMRE TERMİK

 

19-04-2016 SALI

SAAT TAKIMLAR

19.00 BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ-CUMHURİYET İLKOKULU

20.OO İMAM HATİP ORTAOKULUYUNUS EMRE TERMİK

21.00 KAYMAKAMLIK-AKIN EVSUN

20-04-2016 ÇARŞAMBA

SAAT TAKIMLAR

19.00 ANDARMA KOMUTANLIĞI-BELEDİYE

20.00 TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE-TİCARET ODASI

21.00 HIRKATEPELİLER DERNEĞİ-VİSKOVİCE

 

21-04-2016 PERŞEMBE

SAAT TAKIMLAR

19.00 ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU-FATİH M. VE TEKNİK A. LİSESİ

20.00 YUNUS EMRE TERMİK-BELEDİYE ZAPITA AMİRLİĞİ

21.00 AKIN EVSUN-GAZİPAŞA İLKOKULU

25-04-2016 PAZARTESİ

SAAT TAKIMLAR

19.00 TÜRK EĞİTİM SEN 5.NOLU ŞUBE-JANDARMA KOMUTANLIĞI

20.00 TİCARET ODASI-KAYMAKAMLIK

21.00 ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU-HIRKATEPELİLER DERNEĞİ

26-04-2016 SALI

SAAT TAKIMLAR

19.00 VİSKOVİCE-FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ

20.00 İMAM HATİP ORTAOKULU-BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

21.00 BELEDİYE-AKIN EVSUN

27-04-2016 ÇARŞAMBA

SAAT TAKIMLAR

19.00 TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE-KAYMAKAMLIK

20.00 TİCARET ODASI- GAZİPAŞA İLKOKULU

21.00 ANKARA ÜNİVER.M. Y. OKULU-CUMHURİYET İLKOKULU

28-04-2016 PERŞEMBE

SAAT TAKIMLAR

19.00 VİSKOVİCE-BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

20.00 FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ-İMAM HATİP ORTAOKULU

21.00 JANDARMA KOPMUTANLIĞI-AKIN EVSUN

02-05-2016 PAZARTESİ

SAAT TAKIMLAR

19.00 HIRKA TEPELİLER-DERNEĞİ-CUMHURİYET İLKOKULU

20.00 VİSKOVİCE-İMAM HATİP ORTAOKULU

21.00 FATİH MESLEKİ VE TEKNİK A. LİSESİ-BELEDİYE ZABITA AMİRLİĞİ

03-05-2016 SALI

SAAT TAKIMLAR

20.00 TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE-BELEDİYE

21.00 ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU-YUNUS EMRE TERMİK

04-05-2016 ÇARŞAMBA

SAAT TAKIMLAR

19.00 HIRKATEPELİLER DERNEĞİ-İMAM HATİP ORTAOKULU

20.00 VİSKOVİCE-CUMHURİYET İLKOKULU

21.00 TİCARET ODASI-AKIN EVSUN

05-05-2016 PERŞEMBE

SAAT TAKIMLAR

19.00 GAZİPAŞA İLKOKULU-KAYMAKAMLIK

20.OO TİCARET ODASI-BELEDİYE

21.00 HIRKATEPELİLER DERNEĞİ-YUNUS EMRE TERMİK

09-05-2016 PAZARTESİ

SAAT TAKIMLAR

19.00 VİSKOVİCE-ANKARA ÜNİVERSİTESİ M. Y. OKULU

20.OO CUMHURİYET İLKOKULU-YUNUS EMRE TERMİK

21.00 TÜRK EĞİTİM SEN 5 NOLU ŞUBE AKIN EVSUN


Etiketler: BİRLİK VE BERABERLİK VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir