kizilay_banner_728X090

Berlin’de İlgi Odağı Beypazarı

Berlin’de İlgi Odağı Beypazarı
Dünyanın her yerinden birçok katılımcının iştirak ettiği Berlin’de düzenlenen ITB Uluslararası Turizm Fuarı’nda Beypazarı standı katılımcılardan yoğun ilgi görüyor.12.03.2016 20:09
Bu yıl 09-13 Mart 2016 tarihleri arasında 50.si düzenlenen ITB Berlin Fuarı kapılarını profesyonellere açtı.Turizm ve Tanıtım sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Berlin ITB fuarı özellikle yurtdışı tanıtımı konusunda Beypazarı’na önemli bir katkı sağlarken, ilk günden standın gördüğü ilgi tanıtımın etkili olduğu yönünde sinyaller verdi.

Beypazarı standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Kültür Bakanlığı Tanıtım Genel Müdürüne Beypazarı ile ilgili özel bir destinasyon projesinin hazırlanarak programa hemen alınması konusunda özel bir talimat verdi.

Beypazarı standı önemli konukları ağırlamaya devam ediyor, Almanya kültür ateşesi Nüket Ercan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de Beypazarı Standına ziyaret edenler arasında yer aldı. Son olarak Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil de Beypazarı standını ziyaret etti. Beypazarı hakkında detaylı bilgi alan Temel Kotil, Beypazarı ülke içi ve dışında markalaşmış ve turizm potansiyelini arttırmaya yönelik faaliyetlerini aktif olarak sürdüren bir şehir, böylesi başarılı ve çalışkan bir şehir için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz dedi.


Etiketler: Berlin’de İlgi Odağı Beypazarı

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir