kizilay_banner_728X090

Beypazarı Kent Konseyi turizm ve tanıtma komisyonu toplantısı düzenledi.

Beypazarı Kent Konseyi turizm ve tanıtma komisyonu toplantısı düzenledi.
Kent Konseyi binasında düzenlenen toplantıya, Başkan Erdal Bozkurt, Kent Konseyi Genel Sekreteri Rahmi İncesu, Turizm Komisyonu Başkanı Zafer Poyraz ile üyeler katıldı.26.03.2016 19:10
Turizm komisyonu başkanlığının çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verilen toplantıda, ilçenin alternatif doğa turizmi konusunda da yoğun çalışmalar sürdürüldüğü ve kısa süre içinde ilçenin çevresinde bulunan gezilebilecek alanların tanıtımının yapılabileceği belirtildi.

Başkan Erdal Bozkurt, ülkenin önemli bir aşamadan geçtiğini ve terör belasıyla karşı karşıya kaldıklarını, bu nedenle turizmde hareketliliğin beklentinin altında olduğunu söyledi.

Ülkenin içinde bulunduğu ve onlarca şehidin verildiği bugünlerde, vatandaşın gezmeye zaman ayırmadığını ve gözyaşı döktüğünü belirten Bozkurt, "umarım hükümetimizin kararlı tutumlarıyla bu terör belasının da üstesinden geleceğiz" dedi.

Geçmiş dönemlerde Beypazarı ilçesini yıl bazında 350-400 bin turistin ziyaret ettiğine değinen Bozkurt, "Bugünler yeniden gelecek. Hedefimiz 350-400 bin değil, bir milyon turist. Bunu her zaman söylüyoruz."diye konuştu.
Etiketler: Beypazarı Kent Konseyi turizm ve tanıtma komisyonu toplantısı düzenledi.

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir