kizilay_banner_728X090

Merdivenden düşen kadın kurtarılamadı.

Merdivenden düşen kadın kurtarılamadı.
Pencere’den evine girmek isterken, merdivenden düşerek ağır yaralan kadın hastanede öldü.09.02.2013 16:25
Beypazarı Hacıkara Mahallesi, Madadın Sokakta No:17’de meydana gelen olayda, evinin anahtarını içeride unuttuğu için merdiven kurarak pencereden evine girmeye çalışırken düşen ve ağır yaralanan 60 yaşlarındaki Gülten Doğan adlı kadın kurtarılamadı.
 
Evden dışarı çıktığı sırada, evinin anahtarını içeride unutan ve bir süre sonra evine girmek isteyen 60 yaşındaki Gülten Doğan, kapı kilitli olduğu için, 2 nci kattaki evine merdiven kurdu. Merdivenden tırmanırken dengesini kaybederek yüksekten düşen Doğan düşme sonucu beyin travması ile boynunda kırıklar oluştuğu için 112 ambulansı ile Beypazarı devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ilk tedavisinin ardından Ankara'ya sevk edildi. Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma hastanesine yoğun bakımda tedavisi süren Gülten Doğan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.
Evli ve 2 çocuk annesi olan Gülten Doğan’ın evinde baktığı 40 yaşlarında, engelli, bakıma muhtaç, Nimet adındaki kızı yetim kaldı. Beypazarı Belediyesinden emekli olan babası Mehmet Doğan kızının bakımını üstlenecek.
Vefat eden Gülten Doğan dün Beypazarı’nda toprağa verildi. Terzilik yapan ve Beypazarı yöresel donlarını diken, yıllardır engelli kızına bakan Gülten Doğan'ın ölümü, Beypazarı'nda büyük üzüntü yarattı. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Diğer haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir